Dua Lipa hap ndeshjen Real Madrid vs Liverpool


Yll britanik me origjinë shqiptare, Dua Lipa do të shfaqet në stadiumin në Kiev para fillimit të ndeshjes finale të Ligës së Futbollit të Champions në mes të Real Madrid dhe Liverpool.

“Unë jam shume e nderuar që mora ftesën, kjo mundësi te jepet një herë në jetë.Nuk mund të pres të këndojë para tifozëve dhe të jem pjesë e një spektakli kaq të madhPlanifikoj të bëj një shfaqje të pabesueshme, “thot këngëtarja 22-vjeçare.

Ndeshja e Ligës së Kampionëve do të luhet më 26 maj në orën 20:45

Baby Boo