Dua Lipa aktore! Dalin pamjet e para nga filmi

Henry Cavill dhe këngëtarja tashmë dhe aktore Dua Lipa afrohen me një kërcim në foton e parë nga filmi i ri thriller spiun i Apple TV plus Argylle.
Aktori 38-vjeçar luan si personazhi i titullit në këtë film të ri nga regjisori Matthew Vaughn, me këngëtaren 26-vjeçare Dua Lipa që ka debutuar në aktrim si Lagrange.

Baby Boo

Cavill postoi foton e parë në Instagram, megjithëse një video e shkurtër ngacmuese është shfaqur gjithashtu në mediat sociale që shfaq pjesët e para të pamjeve të Cavill, Lipa dhe yllit të famshëm të West Side Story, Ariana DeBose.
https://www.instagram.com/p/Ca2khpYs7Vp/?utm_source=ig_embed&ig_rid=192730e5-8c75-4099-b128-5ddc93e1e4a0

Fotoja paraqet një Cavill të hollë me një kostum të mprehtë jeshil smeraldi ndërsa kërcen afër me Lipën, të veshur me një fustan ari që vezullon.
Videoja e shkurtër përfundon me Lagranzhin e Lipës duke kërcyer vetë në mes të pistës së vallëzimit.
Me zbulimin e kësaj video-je është e mundur që traileri i parë mund të jetë afër, edhe pse kjo ende nuk është konfirmuar.

Edhe pse nuk është parë në teaser, luajnë gjithashtu Samuel L. Jackson, Bryce Dallas Howard, John Cena, Catherine O’Hara, Sam Rockwell, Bryan Cranston dhe Rob Delaney.
Vaughn drejtohet nga një skenar i Jason Fuchs (Wonder Woman) bazuar në romanin e Elly Conway që u botua në 2022.
Argylle është aktualisht në post-produksion, megjithëse ende nuk është caktuar një datë e lëshimit në Apple TV Plus.