Dr. Ilir Hasani vlerëson vendimin e Florin Besimit

Pas dorëheqjes nga posti të deputetit Florim Besimi, dhjetra bashkëpartiak kanë përshëndetur vendimin e tij duke e cilësuar si i vështirë dhe vlerësuar aktin e tij.

Edhe Ilri Hasani mjeku i njohur ka përshëndetur vendimin e tij ku shkruan: Vendime te renda, ne kohe te veshtira! Suksese shoku!

Ish deputeti Florim Besimi sot deklaroi dorëheqje nga posti i deputeti ku njoftoi se do t’i kthehet profesionit të tij si mjek!

Baby Boo