Djuric pasi gënjen në TV, zihet mat dhe qeshet si idiot (VIDEO)

Marko Djuric, i ashtëquajturi Shef i Zyrës në Qeverinë e Serbisë për Kosovën, është zënë ‘mat’ duke gënjyer live në një emision të dedikuar për serbët e Kosovës, i cili paftyrësisht tha se di saktësisht numrin e lindjeve të foshnjës në Verit të Mitrovicës, kur më pas të gjithë ja plasin gazit nga kjo idiotësi, transmeton Gazeta Metro.

Gazetari serb gjatë bisedes në studio me Marko Djuric i qeshet kur e zë mat atë, kur flet si një parashikues i së ardhmës, madje edhe kameramanët dhe regjia në studio fillojnë të qeshin në zë.

“Vitin e ardhshëm do të lindin 100 bebe me shumë se vitin e kaluar në Mitrovicë” thotë Djuric, transmeton Gazeta Metro.

Gazetari e pyet duke qeshur se prej nga e di dhe e parashikon këtë fakt, por në vend të përgjigjes Djuric nis të qesh dhe të tallet si idiot.

Për më shumë shikojeni videon e mëposhtme.
VIDEO https://video.gjirafa.com/djuric-mp4

Baby Boo