Djali i Agim Ramadanit i shkruan invalidit të UÇK-së: Më mirë në kolicë e i ndershëm, je heroi im

Një militant i Vetëvendosjes sot ka fyer në mënyrën më të poshtër të mundshme, një luftëtar të lirisë, një invalid të UÇK-së.

Baby Boo

Shpëtim Agusholli i cili ishte luftëtar i Betejës së Kosharës ka dalur publikisht kundër testeve të ardhura nga Serbia.

Për këtë arsye ka reaguar një militant i Vetëvendosjes me emrin Feim Sylka duke i thënë “trus ne kolic dhe kalbu”.

Kjo ka ngjallur reagime ekstreme. Ndër ta ka reaguar edhe djali i heroit të kombit – Agim Ramadani. Jeton Ramadani duket se ka shkruar me emocione dhe është prekur nga kjo ngjarje.

Ai i ka thënë se të dua o ushtar i lirisë.

Po ju sjellim reagimin e plotë: