Digjet një shtëpi në Kumanovë, nuk ka të lënduar


Në orët e vona një zjarr ka shpërthyer në një shtëpi në Kumanovë në afërsi të shkollës “Bajram Shabani”.

Raportohet se zjarrfikësit kanë arrit menjëherë në vendngjarje dhe kanë normalizuar zjarrin nga i cili është shkaktuar vetëm dëm material.

Për momentin nuk dihen arsyet e shpërthimit të zjarrit.