“Dhimbje Dhimbje” kënga e radhës e Dafina Zeqirit

Ajo është një prej këngëtareve më aktive të skenës sonë.

Dafina Zeqiri e ka publikuar edhe një këngë të re me titull, “Dhimbje Dhimbje”, e cila po pëlqehet mjaft nga adhuruesit e këngëtares.

E shoqëruar me videoklip, kënga vjen me ritme verore megjithëse bënë fjalë për një dashuri të humbur.

“Dhimbje Dhimbje” vjen vetëm një muaj pas lansimit të këngës “Malli” nga Dafina, dhe dy muaj pas hitit “Luje belin” të sjell në bashkëpunim me këngëtaren Kida.

Baby Boo