Detaje/ Shoferi i Fatmir Xhafajt u vra në makinën VIP, nuk ishte vetëm

Të tjera detaje ka publikuar ish-kryeministri Sali Berisha për vrasjen e Shkëlzen Qordjas, shoferi i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Sipas ish-kryeministrit shoferi nuk ka qenë vetëm në makinë, por me njeriun që e ka vrarë.

Reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

“Shoferi i familjes mafioze Xhafaj u vra ne makinen VIP

Ai ishte para ekzekutimit me nje person tjeter, eventualisht xhelatin e tij

Lexoni mesazhin e gardistit dixhital! sb

“Pershendetje doktor, Shoferi i familjes Xhafaj, Shkelzen Qordja eshte ekzekutuar tek makina VIP dhe ketu thuhet e sigurt se ai ka qene i shoqeruar nga nje person tjeter sapo te kemi te dhena per personin e dyte do ju njoftoj”.

Baby Boo