Deputetja e VV-së: Hyp se t’vr*ava, zbrit se t’vr*ava

Adriana Matoshi është njëra ndër deputetet më atraktive që ka në këtë legjislaturë Kuvendi i Kosovës.
Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje ka pozuar në një dyqan veshjes, ku edhe duket në super formë.

“Hyp se t’vr*ava, zbrit se t’vr*ava! Kjo thënje e lashtë popullore!”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në Instagram.
Ndryshe, Adriana përherë duket në disponim dhe me plot energji.

https://www.instagram.com/p/CP8xZajhqiu/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b90936e3-2c39-4234-9892-18b7a3717b8e

Baby Boo