DENONCOHET SI I ZHDUKUR NGA FAMILJARËT, KAPET BURRI NË…

Kapet në Qafë-Thanë 64-vjeçari me iniciale M.Ç 64-vjeç banues në Cërrik, i shpallur në kërkim për largim nga banesa.

Baby Boo

64-vjeçari u kap nga Policia Kufitare, gjatë tentativës së tij për të dalë jashtë kufijve nëpërmjet PKK të Qafë Thanës.

Njoftimi i policisë:

Më datë 27. 08. 2018, në PKK Qafë Thanë, u bllokua dhe iu dorëzua familjarëve shtetasi M. Ç., vjeç 64, banues në Cërrik, i shpallur në kërkim për largim nga banesa.

Restorant Lumare