Del videoja se si i vënë zjarrin lokalit në mes të qendrës në Shkup!

Në mes të orës policore diku rreth orës 3.15 të mëngjesit, një person i panjohur me një kovë benzine i vuri zjarrin lokalit të famshë “Opera Pub”, i vendosur bë qendër të Shkupit, raporton a1on.

Pamjet nga kamerat e restorantit tregojnë qartë një burrë me kapuç në kokë që vinte nga qendra e Shkupit me një kuti karburanti në dorë i cili Shihet nga videot siguruara se derdh benzinë ​​në tarracën nga pjesa e jashtme e restorantit, e ndez atë dhe ik.

Për më tepër shikoni videon: https://youtu.be/i7Z4B_6CqAQ

Ende asnjë hetim nuk ka filluar për gjetjen e autorit!

Baby Boo