“Dashuria nuk njeh moshë, Princesha Meghan është më e madhe se Princi, ja diferenca”


Ditën e djeshme Princ Harry dhe aktorja amerikane Meghan Markle kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në Kapelën e St Georgle në Windsor.

Në dukje gjithçka ishte perfekte. Ishte dasma më e përfolur nga të gjithë. Por ajo që nuk dini është se mesa duket aktorja Meghan Markle është më e madhe në moshë se Princ Harry.

  • Ajo ka lindur më 4 Gusht të vitit 1981 ndërsa Princ Harry ka lindur më 15 Shtator të 1984,pra plot 3 vite diferencë.Kjo është diçka e pazakontë kur bëhet fjalë për një familje mbretërore.Ky lajm po bën xhiron e botës pasi princesha duket shumë më e vogël.
Baby Boo