Dalin pamjet, Edi Rama në gjendje të vështirë në avion (FOTO)

Sot është dita e 4-të që Edi Rama është zhdukur, nuk del askund. Mediat raportuan mbrëmjen e djeshme se Edi Rama është shtruar në një spital në Berlin, ku ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Sigma Doors

Por sot kanë dalë edhe pamje të Ramës në avionin drejt Berlinit. Avioni eshte i linjes Tirane-Viene.

Personi që ka bërë foton, që e ka sjellë në redaksinë e SYRI.net shkruan se ai mezi mbahej në këmbë dhe ishte shoqëruar deri në vendin e tij nga rojet.