Dalin pamjet e para nga dasma përrallore e Fjolla Krasniqin

Fjolla Krasniqi zbulon edhe disa momente nga dasma.
Këngëtarja e munguar e skenës sonë, Fjolla Krasniqi, në fillim të kësaj vere i dha fund beqarisë.
Në lidhje me marrëdhënien e saj, publiku nuk ka qenë fare informuar dhe Fjolla ka ditur ta mbajë mjaftë fshehur marrëdhënien.

Baby Boo

Martesa e Fjolles e zuri në befasi publikun, që gjjthsesi këngëtaren nuk e harroj asnjëherë.
Bukuroshja, ka zbuluar edhe disa momente të këndshme nga dita e martes, ku ka shkëlqyer plotësisht.