CRISTIANO RONALDO I INJORON TË GJITHË, PORTUGEZI NUK RESPEKTON ISH-SHOKËT E SKUADRËS

Cristiano Ronaldo nuk ishte prezent mbrëmjen e sotme kur u hodh shorti i Champions League, por në të njëjtën kohë u ndanë edhe çmimet për lojtarët më të mirë, duke filluar nga portieri, mbrojtësi, mesfushori dhe sulmuesi më i mirë.

Portugezi fitoi çmimin si sulmuesi më i mirë, por mungoi në këtë mbrëmje, që ishte edhe si mungesë respekti ndaj ish-shokëve të skuadrës së Real Madrid, që të gjithë çmimet e fituara ishin prej lojtarëve të kampionëve të Europës.

Baby Boo