Cozmani më në fund e zbulon se kush është e dashura e tij


Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin. Por, këto thashetheme i ka hedhur poshtë Cozman, i cili na ka prezantuar me të dashurën e re.

Duket se tashmë Tuna dhe Cozman kanë raport profesional dhe asgjë më shumë./ORAinfo/

Baby Boo