“Çmenden” shqiptarët”/ Pas debateve me Luizin dhe Kiarën, Zhaklinës i thyhet xhami i makinës gjatë natës


Një ditë pasi sulmoi Luizin dhe Kiarën, Zhaklin Lekatari ka rënë pre e një sulmi, mesa duket nga fansat e banorëve, të cilët i kanë thyer xhamat e makinës.

Siç shihet dhe nga fotot e publikuara nga JOQ, Lekatari është shfaqur e prekur nga ajo që i ka ndodhur, ndërsa pranë saj qëndron një mikeshë që e ngushëllon.
Në vendngjarje kanë mbërritur dhe forca policie, ndërkohë që ende nuk ka një njoftim në lidhje me autorët.