“Claudio i Big Brother, Brad Pitt nga Aliexpressi”


Sonte ka nisur spektaklit i Big Brother VIP, ndërsa Arbana ka pyetur banorin e ri, Claudion se si po ndjehet ai brenda shtëpisë me banorët tjerë.Derisa po bisedonte me Arbanën, aty ndërhyn edhe Donaldi i cili me deklaratën e tij shkakton të qeshura tek banorët dhe publiku në studio.

Baby Boo

“Claudio është Brad Pitt kur e porosit në Aliexpress”, thotë Donaldi.
Ndryshe, Claudio ka shprehur pëlqimin e tij për ish-konkurrenten e Përputhen, Antonelën.