Çka do bënte Gjira nëse do e tradhtonte burri? (FOTO)


Gjira ka treguar se çka do bënte nëse do e tradhtonte burri.
Ajo nisi një lojë në Instagram me pyetjen: Gjir, çka kishe bo nëse?’.

Gjira mori shumë pyetje nga fansat dhe padyshim njëra ishte pak me më shumë ‘spec’, transmeton Prive.al
Artistja e dy fëmijëve nuk ngurroi të flasë rreth tradhtisë dhe përgjigjen e plot ju mund ta lexoni më poshtë.