Çfarë ndodhi?! Fero dhe Arbenita nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram


Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita Ismajli, janë çifti gjithmonë nën vëmendjen e mediave.

Baby Boo

Para një muaji u hodhën disa dyshime rreth një ndarjeje të mundshme në mes çiftit, një gjë që më pas ata e hodhën poshtë pasiqë u panë sërish bashkë në rrjetet sociale.

Por ajo që vumë re së fundmi është se Arbenita dhe Fero nuk ndiqen më në Instagram. Nuk dihet ende nëse bëhet fjalë për një prishje raportesh në mes çiftit ose jo./PACENSURË