‘Çdo herë me ty dhe për ty shpirti im. Do ta kalojmë edhe këtë sfidë’. Fisniku i del në mbrotje Fjollës

Bashkëshorti i Fjolla Morinës, Fisnik Syla i del në mbrojte Fjollës. Ai ka postuar një fotografi në instastory ku ka thënë se së bashku do ta kalojnë edhe këtë sfidë dhe se drejtësia do të fitojë e pafajsia e saj do të vërtetohet, shkruan Pa Censurë
Ai poashtu ka shprehur edhe dashurinë ndaj saj duke thënë “të dua sot dhe përgjithmonë jeta ime”.

Kujtojmë se Fjolla Morina u arr*estua para disa ditësh nga Policia e Kosovës dhe gjendet akoma në parabu*rgim. /Pa Censurë/

Baby Boo