Capital T shfaqet si sheik, Adrola Dushi nuk i reziston as publikisht

Modelja e njohur Adrola Dushi dhe reperi Capital T tash e një kohë përfliten se janë në lidhje dashurie.

Së fundmi, Capital T ka ndërmarrë një udhëtim në Arabinë Saudite dhe siç e do “tradita” në Instagram ka ndarë një foto veshur si sheik.

Ndonëse dyshja as nuk ka pohuar dhe as mohuar se janë apo jo në një lidhje, ngacmimet e jashtme me apo pa qëllim, na bëjnë të mendojmë se janë bashkë.

Baby Boo