BURRI VRET TË ATIN, VËLLAIN, KUNATËN DHE 2 NIPAT

Një konflikt prone ka shkaktuar një tragjedi në një familje në Turqi.

Baby Boo

Mediat turke bëjnë me dije se autori ka qëlluar babain e tij, kunatën, dhe 2 nipat, e më pas ka vrarë edhe veten.

Krimi i rëndë ndodhi rreth orës 11:00 të ditë së sotme, në një fshat të distriktit Besni të provincës Adiyaman.

Ngjarja ka tronditur mbarë opinionin publik në vend.

Restorant Lumare