Bukuroshja shqiptare paradite e zhveshur, pasdite me shami në kokë

Ajo njihet për pozat e saj provokuese që sjell para ndjekësve të saj të shumtë.

Baby Boo

Bëhet fjalë për Oriola Marashin e cila një ditë më parë solli një fotografi ku shfaqej mjaft.

Por, pavarësisht kësaj, modelja ka zgjedhur që të urojë Natën e Kadrit gjithë besimtarëve myslimanë.

“Gëzuar Natën e Kadrit gjithë besimtarëve musliman.Zoti ju bekoftë e jua pranoftë sakrificat. Unë si besimtare e krishtere i adhuroj dhe ju përgëzoj gjithë juve që ja dolët ta mbani Ramazanin e shpresoj që Zoti t’ua pranoj dhe bekoj sot e përgjithmonë gjithë shqiptarët”, ka shkruar Oriola.