fbpx

Bujar Osmani: Nëse mbahen zgjedhjet nesër, BDI i dyfishon votat

Zv.kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani në një konferencë të përbashkët me Nikolla Dimitrovin dhe Radmilla Sheqerinskën me rastin e votimit te ndryshimeve Kushtetuese dhe implementimit të Marrëveshjes së Prespës tha mes tjerash se rejtingu i BDI-së është dyfishuar pas ndryshimit të emrit dhe anëtarësimit në NATO.

“Nëse mbahen zgjedhjet nesër, BDI dyfishohet” u shpreh Osmani
Ndryshe edhe në anketat e fundit të realizuara nga shumë institute si dhe nga IRI, BDI radhitet parti e parë në elektoratin shqiptarë.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.