Bruksel, Rama takohet me Trampin

Kryeministri Edi Rama është takuar me presidentin amerikan Donald Tramp ndërsa po merr pjesë në Samitin e NATO-s në Bruksel. Lajmi është bërë i ditur nga vetë zoti Rama në rrjetet sociale dhe shoqërohet me një foto nën diçiturën “Fotoja e Ditës”. Nuk ka hollësi rreth asaj se çfarë është biseduar mes tyre.

Baby Boo

Restorant Lumare