Breshëri plu*mbash drejt autobusit me nxënës, dyshohet për të vr*arë dhe të plag*osur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash mbrëmjen e sotme në fshatin Gllogjan të Deçanit në Kosovë.

Baby Boo

Sipas informacioneve paraprake mësohet se ka të shtëna me armë zjarri ndaj një autobusi me nxënës, ku dyshohet se ka ndodhur një vrasje dhe disa të plagosur.