Brenda shtëpisë 2 milionë dollarëshe të Bebe Rexhës, do mbeteni gojëhapur (foto)

Këngëtarja 30 vjeçare, Bebe Rexha ka një shtëpi piktoreske në Hollywood Hills, Calif. Ylli i “Meant to Be” e bleu shtëpinë në vitin 2018. Ndërsa shtëpia erdhi me një çmim prej 2,072,000 dollarë, tiparet e saj të nivelit të lartë sugjerojnë se ia vlente çdo qindarkë. Listimi e përshkroi vendbanimin si një vilë “e bërë nga stilisti” me një “shije të rivierës franceze dhe italiane”.

Baby Boo

Vetëm oazi në natyrë është e mjaftueshme për t’i bërë mysafirët të ndjehen sikur janë në largim përfundimtar. Nga pishina luksoze e deri tek pamjet gjithëpërfshirëse të kodrës, ky oborr i shtëpisë i ka të gjitha. Oborri me mure dhe i mbyllur gjithashtu ndihmon në mbrojtjen e privatësisë së artistes.

Pasi hynë brenda, vizitorët mund të kalojnë ca kohë në dhomën e ndenjes, e cila ka një vend zjarri të madh dhe trarë të mrekullueshëm të tavanit. Dhoma e gjumit master shërben gjithashtu si një tërheqje e vërtetë. Ajo përmban një ambient të këndshëm për lexim, dy dollapë të mëdhenj dhe një banjë-si spa. Me dushin e tij me avull, vaskën e sapunit dhe dyshemetë e ndezur, dhoma ka gjithçka që këngëtarja ka nevojë pas një dite të gjatë pune.

Restorant Lumare