Botërori i zhgënjimeve

Kur fillon një Kupë Bote, të gjithë shpresojmë të shohim lojtarët më të mirë në veprim.

Baby Shop Charli

Këto turne kanë kurorëzuar futbollistë historikë si Pele, Maradona, Cruyyf, Zidane…

Por, “Rusi 2018” është karakterizuar nga paparashikueshmëria, ku shumë prej yjeve të futbollit ishin të paaftë për të ndryshuar fatin e ndeshjeve dhe u “zhdukën” në çastet vendimtare.

Gonzalo Higuain – Zakonisht është ndër më të kritikuarit e “albiceleste” dhe në Rusi nuk ka bërë shumë për të ndryshuar atë dinamikë. Ai ka humbur besimin e trajnerit, i cili e përdorte atë vetëm si një zëvendësues. Nuk solli atë që kërkohet për një ‘9’ të një skuadre si Argjentina.
Restorant Lumare
Sigma Doors