Bora Zemani dhe Atdheu në lidhje dashurie?! Ja si qëndron e vërteta


Javët e fundit nëpër mediet rozë u përfol shumë për një lidhje dashurie mes moderatores Bora Zemani dhe ish-konkurrentit të Për’Puthen Atdhe Xheravina.
Gjërat morën hov tjetër pas një video të publikuar të Borës dhe Atdheut ku shihen bashkë, por për videon e tillë u sqarua edhe vetë moderatorja, ku tregoi që videoja ishte inçizuar muaj më parë në turnin veror të emisionit, përcjell Pa Censurë.

Shumë zhurmë për asgjë. Prive, nga burime të sakta ka mësuar se një lidhje e tillë midis dy protagonistëve nuk egziston fare.
Për më shumë ndiqeni video materialin e mëposhtëm./Pa Censurë