Blero krahason vetën me Adele: Edhe asaj mund t’i dridhet zëri

Këngëtari i njohur Blero, ka qenë i ftuar të mërkurën mbrëmë në emisioinin veror “Natë Vere” në T7.
Ai ka folur për shumë të pathëna rreth jetës së tij, dhe ndër të tjera ka treguar edhe për planet që ka për të ardhmen.

Baby Boo

Në kuadër të kësaj interviste kanë qenë edhe disa pyetje nga Shkodran Hoti, i cili e ka pyetur se cfarë i ka ndodhur gjatë kohës kur ka qenë duke kënduar live për disa xhirime të vitit të ri në RTV Dukagjini.

Ai tha se ka kënduar dy nota më lartë se që duhet, derisa thotë se edhe këngëtarës me famë botërore mund t’i dridhet zëri duke e krahasuar vetën kështu me Adele.