Bilall Kasami pozitiv me COVID-19!?


Kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami ka rezultuar pozitiv me COVID-19.
Këtë e ka bërë të ditur vetë kryetari Kasami përmes një postimi në Facebook, ku edhe ka thënë se do të respektoj masat anti-covid dhe do të izolohet.

Obligimet si kryetar i komunës, Kasami do t’i kryej nga shtëpia. Kryetari i Tetovës, ka bërë thirrje që të gjithë qytetarët t’i mbajnë masakt dhe të kujdesen për shëndetin./PaCensurë/
Postimi i plotë i Kasamit:

Baby Boo