Bie nga kati i katërt,humb jetën 90-vjeçarja në Durrës


Një e moshuar ka ndërruar jetë në Durrës, pasi ka rënë aksidentalisht nga banesa ku jetonte.

Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se , në lagjen nr. 6, është rrëzuar nga kati i 4-të i banesës, Sh. K., 90 vjeçe, e cila ka gjetur vdekjen. Nga veprimet e kryera rezultoi se vuante nga diabeti dhe skleroza.

Komisariati i Policisë Durrës

Më datë 09. 11. 2018, në lagjen nr. 6, është rrëzuar nga kati i 4-të i banesës, shtetasja Sh. K., vjeçe 90, e cila ka gjetur vdekjen. Nga veprimet e kryera rezultoi se vuante nga diabeti dhe skleroza. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për vlerësim.

Baby Boo