Berisha: Rama në overdozë, shihni si e nxorën nga avioni (FOTO)


 

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar këtë herë në Facebookun e tij kryeministrin Edi Rama se kur u bë ndalesa në Lubjanë, kryeministri sipas tij nuk çohej dot nga vendi për shkak të orverdozës.

Postimi i Berishës:

Overdoze! Fotografi dixhital dergon nje foto te Norieges!
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e tij. sb

“Ja dje ndaloi avioni ne lubjane ky nuk çohej dot nga overdoza deri sa e nxoren perkrahesh” .

Baby Boo