Berat Buzhala: Urime Stamboll, Erdogan ka humbur me 1 milion vota dallim

Berat Buzhala

Baby Boo

Kandidati i Erdos e humbi Stambollin para disa muajve me rezultat shume te ngushte, rreth 10 mije ne nje trupe votuese disa milioneshe. Erdoja nuk e pranoi kete rezultat. Tha qe opozita kishe vjedhe vota. I nxori turqit e Stambollit edhe njehere ne qendra te votimit. Kur cka me pa sot? Dallimi ne vota gati 1 milion, prej 10 mije sa ka qene.

Shume islamofoba keta te Stambollit. Po ia kane inati Erdos vec qe ky eshte mysliman.

Ngushllime Prizren, ngushllime Hashe, ngushllime Edvin.

Urime Stamboll dhe Turqi.

Menxi nuk po pres me marre fund kjo epoke e me shku ne deti ne Turqi, te vllaznit tone ?.


Restorant Lumare