Benz-in plot me drogë, kapen dy shkodranët në Muriqan


Ditën e sotme policia ka arrestuar dy shtetas në Muriqantë Shkodrës.

Dy të arrestuarit janë kapur ndërkohë që po transportonin një sasi të konsiderueshme droge.

Bëhet fjalë për shtetasit Vullnet Kolaveri e Denis Dedej, 23 dhe 28 vjeç.

Atyre i’u gjetën 8 kg drogë në mjetin Benz AQA676TJ.

Arrestimi i këtyre dy shtetasve u bë në pikën e kalimit kufitar të Muriqani

Baby Boo