Beatrix për Donaldin: “Ndjej shumë ngrohtësi kur jam afër tij“


Çifti Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj edhe sonte janë qendër e komenteve në spektaklin që po zhvillohet sonte.
Ata duken më të qetë emocionalisht, madje kanë marrë mbështetje edhe nga disa banorë si Einxhel, Arjola apo Iliri.

Baby Boo

Ndër të tjera, Beatrix sonte deklaroi hapur se ndihet shumë mirë afër Donaldit.
“Ndjej shumë ngrohtësi kur jam afër tij”, deklaroi ajo sonte.