Bastisje në Shkup: Gjendet drogë, arrestohet dileri


Një 39-vjeçar nga Shkupi është arrestuar pasi në shtëpinë e tij është gjendur drogë.

Më 12.02.2024 në ora 14:45 në zonën e Karposhit, zyrtarë policorë të Njësisë për Trafikim të Paligjshëm të Drogave në SPB Shkup kanë privuar nga liria T.K.(39) nga Shkupi. Gjatë kontrollit në banesën e tij, të kryer me urdhër të Gjykatës Themelore Penale Shkup, është gjetur dhe konfiskuar marihuanë.

Baby Boo