Bashkë me shokun e rra*hë të dashurën e tij në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arr*estuar dy persona të dyshuar për veprën pe.nale “Lëndim i lehtë trupor”.
Ata dyshohet se kanë su*lmuar fizikisht një vajzë në banesën e tyre.
Këto burime bëjnë të ditur se vajza kishte shkuar në banesën e të dyshuarve, pasi që ishte në lidhje dashurie me njërin prej tyre.

Baby Boo

Mirëpo, kur shkoi atje, dyshohet se ajo u su*lmua fizikisht nga i dashuri i saj dhe bashkëbanuesi i tij.
Për shkak të lëndimeve trupore që dyshohet se ia kanë shkaktuar ata, ajo ka pranuar tretman mjekësor.
Ndërkaq, të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Restorant Lumare