Banorët e Big Brother VIP falen brenda shtëpisë së famshme


Ajo çka po ndodh brenda shtëpisë më të famshme shqiptare, Big Brother VIP Albania, vazhdimisht po përbën lajm nëpër mediat rozë.
Së fundmi mediave nuk iu ka ikur një moment nga përditshmëria e banorëve VIP të kësaj shtëpie.

Aty, dy konkurrentë shihen duke kryer rite fetare, përkatësisht duke u falur, shkruan Reporteri.net.
Bëhet fjalë për Sabianin dhe konkurrentin nga Kosova, Elhaid Cufin.
Aty dy me sa duket janë praktikues të fesë islame.