Balla: “Demailja urr*en vajzat me shami, urr*etje fetare..”

Dhe isla*mofobet nuk kane te sosur po dalin me mllefin dhe urre*jtejn e tyre si kerpudhat pas shiut… sot ne Shqiperia live ne Top Channel u kenaqa qe Demalija mediokri profesionist ne asgje shpalosi urrejtjen e tij fetare dhe mllefin ndaj vajzave me shami duke u terbuar nga Amerika aq sa nuk e hante laptopin kur me pa ne studio pasi kishte akumuluar urrejtje personale ndaj meje qe tek emisioni i Enit…

Baby Boo

Demalija kur te ftojne ty neper emisione si ekspert i hicit mua me vjen vec mire se kam perballe nje oponence idioteste qe emigracioni ne Amerike nuk i ka ndryshuar asgje nga mentaliteti antifetar i brumosur nga sistemi i kaluar ne kete vend. Te te merrnin seriozisht amerikanet te kishin deportuar me kohe! Aaa dhe dicka tjeter per ty kongresmenia muslimane amerikane Ilhan Omer nuk eshte gje tjeter vecse “nje jevge me shami e paguar nga arabet”🤣🤣🤣 ja kaq racist truvogel islamofob je ti!

Migena Balla

Restorant Lumare