Babai me dy djemtë rra*hen mes vete


Një rast dhune në familje ka ndodhur në Malishevë, ku babai me dy djemtë janë rrahur mes vete.
Policia njofton se të njëjtit janë arrestuar.

Rasti ka ndodhur dje në orët e mbrëmjes.
“Malishevë 14.09.2021 – 21:25. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë (babai dhe dy djemtë), pasi që ishin rrahur në mes vete. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thekson raporti i Policisë.