fbpx

Babai i vajzës së ndjerë me apel: Merrni masa, mos t’i ndodh edhe dikujt tjetër kjo tragjedi

“Unë u dogja mos të digjen të tjerët. Ju bëj apel institucioneve të marrin masa të mos i ndodh edhe dikujt tjeter”, këto ishin fjalët e babait të vajzës së ndjerë që humbi jetën mbrëmë në lumin Vardar, shkruan Pacensure.

Siç thuhet nga dëshmitarët okularë, vajza ka qenë duke ikuar nga një qen endacak, dhe aksidentalisht ka rrëshqitur në lum./Pacensure

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.