Babai i vajzës së ndjerë me apel: Merrni masa, mos t’i ndodh edhe dikujt tjetër kjo tragjedi

“Unë u dogja mos të digjen të tjerët. Ju bëj apel institucioneve të marrin masa të mos i ndodh edhe dikujt tjeter”, këto ishin fjalët e babait të vajzës së ndjerë që humbi jetën mbrëmë në lumin Vardar, shkruan Pacensure.

Siç thuhet nga dëshmitarët okularë, vajza ka qenë duke ikuar nga një qen endacak, dhe aksidentalisht ka rrëshqitur në lum./Pacensure