Avokati Besnik Berisha shoqërohet në polici pasi iu bastis shtëpia


Avokati Besnik Berisha është shoqëruar në polici mëngjesin e sotëm. Lajmin për Gazetën e ka konfirmuar kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari.

Kryeprokurori Jashari tha se lajmi për shoqërimin e Berishës në polici është i saktë dhe se atij i është bastisur edhe shtëpia.

Baby Boo