Autobusi i Crvena Zvezdes në flakë, lojtarët kërcejnë në rrugë për të shpëtuar


Crvena Zveda ka fituar ndeshjën ndaj Vozdovac me rezultat 5-1 dhe është shpallur kampion në kampionatin serb.

Rrugës për në “Marakana” autobusi është aksidentuar duke shpërthyer në flakë. Lojtarët janë parë duke kërcyer nga autobusi për të shpëtuar.Ndër të plagosurit janë edhe kameramanët.

‘Kurir’ zbulon jozyrtarisht se zjarri erdhi pasiqë një nga futbollistët hapi aksidentalisht vajin që rrjedh nga autobusi. /IndeksOnline/

Baby Boo