Aurela Hoxha prezanton për herë të parë partnerin


Aurela Hoxha është treguar gjithnjë diskrete për jetën e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një album ku uron të birin për ditëlindje dhe në mesin e fotove, shihet një me partnerin e saj.

Ndonëse e kapur nga mbrapa, imazhi i tij disi dallohet qartë dhe tashmë publiku e ka shuar këtë kuriozitet.