Artan Hoxha zbulon “bishën” që nuk e lë kurrë në baltë

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar udhëtimin ndryshe në veri të Shqipërisë, ndërsa trashësia e borës është e konsiderueshme.

Në një postim në rrjetet sociale, gazetari tregon se ka udhëtuar me “Mercedes Benz 240”, i konsideruar si “mbreti” i kësaj marke makinash.

Hoxha thotë mes të tjerash se ky mjet ndonëse duket si jashtë mode, është tepër i sigurt.

Postimi nga Artan Hoxha:
North Albania…🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Me Mercedes Benz 240, mbretin e makinave që kur kam lindur e deri më sot. Rrezik është më i madh se une në moshë

Duket shume jashtë mode, pak i ngadaltë, i mungojne salltanetet e veturave moderne, por është si tanks, 100% i sigurt. Nuk të lë kurre në rruge pavarsisht terrenit dhe kushteve të motit. Me të, nuk ka stuhi borë, qe të kthen pas…

Baby Boo