Artan Grubi me porosi për Selën dhe Kasamin


Sekretari organizativ dhe deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka komentuar qëndrimet e partive opozitare shqiptare ASH dhe Lëvizja BESA lidhur me zgjedhjet presidenciale, pas deklaratës së kreut të BDI-së për shqyrtimin e opsionit për një kandidat të përbashkët shqiptar.

Ja postimi i tij në facebook:

Baby Boo