Arta më joshëse se kurrë në një darkë në Dubai, shfaq fundshpinën në banjo


Aktorja dhe modelja Arta Nitaj është shfaqur përsëri tepër joshëse në dy fotografi
Bukuroshja kosovare është shfaqur në një restorant në Dubai duke pritur darkën e saj.

Baby Boo

Aty ajo ka treguar të pasmet e saj seksi dhe fundshpinën.
Kujtojmë se bukuroshen kosovare duket se e ka qejf edhe sulmuesi i Barcelonës, Memphis Depay, i cili e përcjell atë në rrjetet sociale.