Arta Elezaj tregon se a është në lidhje me deputetin kosovar

Është zbuluar më në fund e vërteta lidhur me zërat për një lidhje mes Artës dhe deputetit.
Arta Elezaj është një ndër aktoret shqiptare më simpatike, e cila gëzon shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku poston shumë foto e video për ta. Ndryshe nga jeta profesionale, atë private ajo ka zgjedhur ta mbajë sa më hermetike, mirëpo është përfolur për një lidhje me një deputet nga Kosova.

Baby Boo

Teksa ishte e ftuar në emisionin e Luanës, nuk mund t’i shpëtonte pyetjes lidhur me këto thashetheme. Në lojën e fundit të puntatës “Ndaje ose tortën” kaçurrelsja nga Kosova na bëri me dije lidhur me një nga lajmet e fundit për të dhe na zbuloi se si qëndron e vërteta.

Pyetja për të ishte: ”Arta pak kohë më parë u përfol për një lidhje dashurie mes teje dhe një deputeti të Kosovës. Na trego sot në “Shiko Kush LUAN” emrin e tij, ose tortën…”
Lidhur me këtë pyetje Elezaj u përgjigj: “Unë nuk kam asnjë unazë në gishtin tim, e ndër të tjera nuk ka asnjë deputet në skenë.”
Nuk dihet ende nëse Arta Elezaj është në një lidhje, por të paktën mund të heqim dyshimet e lindura për lajmet e fundit.